Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
Sporo grałem z Patrowiczem i ten klocek dziwnie przypomina mi jego zagrywki. Nie zdziwię się, gdy za 2 tygodnie, podczas jazdy do góry, na arkuszu, na S, na 100zł zobaczymy paczka 500tys papierów. ;)
Jednak to pewnie spółdzielnia tanio naśladuje Patrowicza, jak wystawią ten klocek po 2 złote to chętnie go wezmę w calości, chyba, że się boją zaryzykować. :))))
Patrowicz nie zawahałby się i nie przestraszył moich przechwałek. ;))))