Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
Wita was Chodzik Księżycowy, życząc miłego dnia.
Posiadacze akcji Netii, niech sobie spokojnie patrzą jak wali się rynek dookoła.
Akcje tej spółki są w tz. ,,silnych rękach,, i jak się skończy ta tuskomania i wszystko się ustabilizuje, akcje te powolutku i konsekwentnie, będą piąć się do góry.
Tak jak wspomniałem wczoraj, mamy tu do czynienia z klasycznymi testami wolumenowymi. Co ciekawe, może dojść na Netii do mocnego, krótkotrwałego ruchu w dół z szybkim powrotem, który wytrzepie rynek ostatecznie z tak zwanych, ,,gorących głów,, co dodatkowo przekona Łepskich facetów z kasą, że podaż na tym walorze wyschła ostatecznie i można podnosić do góry. Dlatego zalecam postawienie zleceń kupna, około 3% poniżej z długim czasem realizacji.
Ci co mają słabe nerwy i nie mogą utrzymać w ryzach emocji, niech przybiją obie nogi do podłogi a paluchy do blatu stołu, aby nie robić głupot na klawiaturze laptopa.
Czekać, spokojnie czekać, patrzyć co się dzieje i popijać dobrą herbatę z cytryną.
Pozdrawiam
Chodzik Księzycowy