kozyra

Znam jedną taką osobę, która Ci może pomóc, już raz pomagała akcjonariuszom, walczyć o swoje.

https://www.bankier.pl/forum/pokaz-tresc?thread_id=2731732&strona=2

Pamiętaj tylko, najważniejsze due diligence!

Re: Raport II kwartał 2012 Autor: leszek_ng [195.150.11.*] 2012-08-15 13:44

W takim razie, szanowny Bu, proszę Cię żebyś zaproponował plan działania dla Spółki, który będzie realny do przeprowadzenia, skoro z góry wykluczasz jakiekolwiek rozmowy z aktualnym Zarządem. Podpowiem Ci jako prawnik - zacznij od due dilligence.

Re: Raport II kwartał 2012 Autor: leszek_ng [195.150.11.*] 2012-08-15 15:48

Mogę zacząć od stwierdzenia "Nie ucz ojca dzieci robić"
Piszesz - "trzeba walczyć". Tylko, że wy reprezentujecie, w mojej ocenie, stanowisko następujące (bez obrazy) - najpierw nic nie robicie w ramach porządku obowiązującego na rynku publicznym i w ramach ksh, nie korzystacie z przysługujących uprawnień, wznosicie alarmujące hasła na forum, a potem jak demiurdzy - to już koniec, trzeba prokuratora i taczki. Ja jestem prawnikiem - działam metodycznie, zgodnie z procedurą i doświadczeniem. Dla spółek publicznych najlepsze jest załatwianie kryzysów w ramach akcjonariatów, a na postępowania karne przyjdzie czas, jak będę miał na to wystarczającą ilość dowodów. Macie jakieś - zapraszam z nimi do SII i prokuratury, podzielcie się nimi ze mną. Póki co są tylko wątpliwości, spekulacje i pobożne życzenia. A sformułowania na forum w rodzaju: "weźcie nie rozśmieszajcie mnie swoimi 20 milionami akcji" uważam za głęboko szkodliwe, bo każde zniechęcanie akcjonariuszy do korzystania z przysługujących im praw, uważam za działanie na rzecz tych rozgrywających małą giełdą, którzy ją dzięki bierności "drobnych" inwestorów zagnoili.
Pozdrawiam
Leszek"

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.