~karlsmen

kumaty nie rozumiem Cię powiem szczerze...
piszesz od wieków na tym forum
raz że jest źle zaraz że będzie dobrze i są oznaki polepszenia i zaraz znowu że bankrut itp.
Wiesz dobrze że tu możemy otworzyć się na 1 zł lub zostać bez grosza i większość co tu została ma to wkalkulowane, wie o tym .
Przy tym co sie dzieje na Ukrainie może oni już mają dość naszych pseudo inwestorów i teraz oni się nami pobawią tak jak do tej pory kursem się tu bawili.
Wg mnie w spólce coś się dzieje i jak zwykle dowiemy się na końcu ...
sądzę że na coś czekają... zmieniła się władza, możliwe że firma przejdzie w inne ręce i powoli zaczynają swoich lokować albo ktoś sr....ł w firmie i zaczynają robić w koncu porządki.
Wschód kieruje się swoimi prawami tam bez wódki i oligarchów nic nie zrobisz
( to prawie tak jak u nas tylko głośno sie o tym nie mówi)

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.