Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
Widac wyraznie, ze sama spolka jest zdeterminowana i konsekwentnie czeka na pomyslny final staran w BoA. Tego infa nie musieli wcale publikowac, gdyz ma charakter nieoficjalny. Jednak dla uspokojenia nastrojow i potwierdzenia wiarygodnosci podali je do publicznej wiadomosci. Niczym stumetrowiec juz jestesmy na kratkach ale nie przekroczylismy jeszcze linii mety. Brakuje niewiele.
Pan Arce jest rzeczywiscie Dyrektorem Finansowym Private Bankingu w Prometheusu, wiec zrodlo wiadomosci jest rzetelne. Sprawy zabrnely juz daleko, nie ma zadnego niepokoju a jedynie wciaz niewiadomy czas przystapienia do biznesu nakreslonego przez wlascicieli Depend SA.