Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
A kolejna Inwestors na 10 z hakiem. Czyżby wszyscy oślepli czy ten co zwala małymi pakietami i kładzie batony żeby wszyscy widzieli.
Na dzisiaj c/z wynosi ok 10 wg. danych za 2013, wg. spodziewanych wyników za 2014 to ok 5-6 c/z. Wskaźniki nigdy tu nie widziane.