~chodzik księżycowy

Na 0.33 znajduje się wsparcie 0.886 Fibonacciego. Ma ono duże znaczenie tak psychologiczne jak i techniczne. Mam nadzieję, że przynajmniej doprowadzi do ruchu korekcyjnego. Jest mi bardzo przykro, pomimo moich prób rzucenia wam koła ratunkowego, wielu się już utopiło.
Tak to jest jak żyje się ,,opierając drabinę o chmury,, . Zobaczcie teraz jaką ogromną przewagę mają tacy jak ja, nad takimi jak wy.
Niestety jak dotąd nie widać na wykresie procesu akumulacji, a tylko on może zatrzymać ten spadek. Łepscy faceci z kasą nie pala się do kupowania.
Po prostu brak mi słów w dwa dni ogromna strata, a od 0.70 to już się nawet nie chce mówić.
Mam nadzieje, że przynajmniej kilku z was się z tego wykaraska, ale czy to kogokolwiek z was czegoś nauczy, nie wiem.

Chodzik Księżycowy

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.