~Niki

Następny się znalazł. Jak zgłębisz wiedzę to doczytasz, że po TKO się nie handluje bo jest to kurs ustalany jeszcze przed rozpoczęciem notowań. :-) Oj dzieci, dzieci. Komórki, tablety, laptopy, internety - wszystko to na zewnątrz a w głowie….przeciąg i trup mózgojada bo dawno odwalił kitę z głodu. Aha, zapomniałem: no to bierz póki tanio bo przecież zaraz będzie 2,5 zeta :-)

PS. Jak się tak podniecasz tko to powiem ci, że na Symbio wczoraj albo przedwczoraj był TKO +450% coś koło 8,70 złotych.

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.