Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
Nie trafiłeś z Elektrotimem wywindowali go a ten pokazuje dużą stratę i to przy łagodnej zimie i zwiększonych przychodach.
Projka mam jednak temu przeszkadza fatalny wykres rozkładu Gaussa szczyt w 2008 na absurdalnych poziomach potem już tylko przepaść jak z tego wyjsc?