~Tom

Przeciez tutaj nie ma zadnej zaloznosci, nie sugeruj sie swiecami itp. Jest walne, nowa RN pewnie bedzie, zmiany zmiany i jeszcze raz zmiany. Dzis jakis automat przewala akcjami po 1 szt i tak np. 800 razy. Po co ? Przeciez od kazdej tran. placi sie prowizje. To jest trzymanie kursu na pewnym poziomie. Na 8fo juz byly skoki kilkaset procent. Czy to zacznie sie dzis czy jutro kto wie..

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.