~wojtek

,,,,
Zarząd WESTA ISIC S.A. informuje, że sprawozdanie roczne za rok zakończony dnia 31 grudnia 2013 r. nie będzie opublikowany na 30 kwietnia 2014 roku. Zarząd oczekuje, że roczne sprawozdanie będzie sfinalizowana i opublikowane do końca maja 2014.


nasuwa mi się jedna myśl,,,dnia 31-12-2013r sprzedali udziały i teraz załóżmy ,że do dnia 29-04-2014r mieli dostać za nie ostatnią transzę,,nie otrzymali kasy dlatego nie mają kompletnego raportu bo nie ma końcowej finalizacji,,co myślicie o tym panowie?
moim zdaniem powinni to ująć w raporcie komu sprzedali ,za ile ?

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.