~wodorek

następny nawiedzony rekin giełdowy, to trzeba było podbić do 0.50gr. to i chętni by się znaleźli , wszak ponoć w czerwcu ma być złotówka , dobry interes byś zrobił,no chyba że z ciebie taki rekin co kupuje 435ak. a jego apogeum to 2987ak.po ubierali co nie których powyżej 50gr. a teraz kwiczą jak świnie i będziecie tak kwiczeć jeszcze ruski rok .
a ten pan H70 niech się odczepi od mojej ortografii, bo jest w porządku to raz,
jak ma ochotę to w Warszawie jest pełno tramwaj i niech się któregoś czepi to mu dobrze zrobi ,to dwa, a trzy nie zbacza z tematu .

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.