~kawiarz

streetbas co do czytania to owszem ale wyciagania wnioskow to nie koniecznie. ja pilnuje AT w wiekszosci sie nie myle ale nieraz nie mam tych przyslowiowych jaj. Bo zdaza sie ze na forum jest negatywna opinia po jakims zlym info a wykrest mowi mi co innego i wtedy mam dylemat. co najwazniejsze to wykres sie nie pomylil a wszyscy co tak stekali na spolke nagle ucichli i dopiero jak przyszly spadki mowie tu o korekcie to nagle orzywali bo kiedys cos pisali poprostu to jest zalosne. Tutaj widze ladny trojkat ktory mowi mi o wybiciu polecal bym dokupienie jak przebije 2.8 wczesniej moze sie jesczcze zawinac od 2.65 pozdr

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.