Comparic.pl

Na interwale miesięcznym widzimy trend oraz kanał wzrostowy. Aktualnie trwająca korekta doprowadziła do zniżki w rejon dolnej jego krawędzi.

Na interwale tygodniowym widzimy podobieństwa 5 korekt w tym trendzie. Oprócz wsparcia dochodzi jeszcze linia trendu. Całość może zadziałać na zwiększone zainteresowanie kupnem tych akcji, choć na dzień dzisiejszy nie widać jeszcze tego na wykresie.

Na interwale dziennym widać lokalną strefę wsparcia, od której cena odbiła się 3 razy. Aktualnie mamy do czynienia z konfluencją czyli nakładaniem się na siebie linii trendu, wsparcia oraz podobnego, często występującego zasięgu korekty. Oczywiście trend trwa już dość długo i pozostaje pytanie czy nie jesteśmy już za wysoko oraz czy ruch boczny na szczycie nie oznacza wygasania trendu. Nie znam odpowiedzi na te pytania, jeżeli pojawi się sygnał popytu, można zaryzykować w tym miejscu, tym bardziej, że ryzyko byłoby niewielkie gdybyśmy ustawili linię obrony pod najniższym punktem korekty czyli zarazem pod linią trendu.

Wykresy: http://comparic.pl/listings/spolka-w-trendzie-wzrostowym-zetkama/

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.