~wartość ks 8,61 zł

Jest coraz niżej i ciągle podpowiadają trzymać. A tu nie lepiej tylko gorzej.
często lepiej ciąć straty niż patrzyć z miesiąca na miesiąc jak kapitał topnieje.

Normalni ludzi przy 36 OSTRZEGALI, oszusci namawiali na zakupy obiecując SUPER WYNIKI itp - BAJKI i inne ODPALY.
Kupić teraz bo spadło? Od 36zl tak jest. I kto kupi to tylko traci. Cena księgowa jest 8 zł i wszystko ponadto jest sztucznie wyciągnięte.

Czas WERYFIKUJE. Wyniki ukazują kto kłamał, kto mówił prawdę.
Zadziwiające jest ,ze o.szust dalej mówi ,,swoje brednie". To już jest niepojęte. NIENORMALNE. TO jest CHORE!

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.