~mick

Nie wiem, nie doradzę Ci
Ja mam ten papier od bardzo dawna. Trzymam jeszcze przez jakiś czas, a jak boom nie nadejdzie to sprzedaje.
Co jakiś czas na tym papierze jest mega jazda, potrafi urosnąć ze 30% w tydzień. Ale prawda jest też taka, że długim terminie to jest wtopa.
Jeśli szukasz czegoś na długi termin to raczej nie wchodź w MNI. A Jeśli szukasz wrażeń, lubisz ryzyko i szybką kasę, to czasami ta spółka dostarcza tego wszystkiego ;-)
Jak mówiłem, nie doradzę...

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.