~wywiad

3 lata temu euforia. DGA na fali ale to padło samo. Ponownie odgrzewabnie bez znamion dobrego marketingu. Wchodzac do tej samej rzeki mozna utonąć po pierwszej euforii. To juz było. Kto to zmieni?
A na dodatek zapowiedzi rezygnacji teraz z wielu powodów w uruchomnieniu produkcji na Polskę, to zły znak dla kursu. Zreszta po co są takie wywiady o braku szans na produkcje na nasz rynek? Termowizja jest od lat znana w Anglii, z równoczesnym chłodzeniam piersi. Taka termowizja nie ma znamion nowości a śmiertelność nadal ogromna u chorych pacjentów. Mnożenie patentów forsy nie daje, tylko ogromne koszty. trzeba działać a nie opowiadać. Szkoda pomysłu.
Oby nie było korekty.

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.