Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
niesadze ze kupisz po 2,5 zl
ja pozbieralem juz, teraz ewentualny dokup ale jak cos innego sprzedam,
czas mamy taki niepewny teraz przez ukraine, poniedzialkowe spadki to byla MEGA okazja na zakupy, kupilem troche indygo po 1zl tylko i sie oplacilo
na lzmo cierpliwie czekam, nic nie rosnie na zawolanie :) dobre spolki czesto lezakuja na dnie dluuugo zanim urosna do odpowiedniej co do wartosci ceny, nie spieszy mi sie.
tutaj graja na zniechecenie leszcza, by oddal akcje, tak to czytam
podobnie na indygo czy duonie