Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
Myśle że Oni myślą że My zapomnimy ??? o tej spłacie Sartan ze sie uda boczkiem boczkiem , bolek milczy teraz a tu poszła wymiana maili i scren po akcjonariacie
Wystarczy podejść lub zadzwonić czy wpłyneło pismo o koncesje do UM , bo jak nie wplyneło to jak mają dostać koncesje ?? i po co to pisać w kolejnym raporcie ???