Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
Obrażać się oczywiście nie ma co, ale ten cały Martin myśli chyba, że jest podstawowym źródłem informacji dla czytających forum i źle znosi jakąkolwiek (zasłużoną) krytykę. Po tym, jak spółka musiała pisać wyjaśnienia po interwencji giełdy prezes podał komunikat, że nie będzie udzielał indywidualnych informacji i odpowiadał na pytania droga mailową.
Jego (Martina) informacje w stylu, że w piątek (14 lutego) będzie kolejny komunikat ze spółki są śmieszne, bo każdy zorientowany wiedział, że to termin raportu okresowego. A on cały czas lansuje się na wiedzącego więcej od innych co jest oczywistą bzdurą.