~jon

chlopie, a jakie znaczenie ma to jak wyglądają wskaźniki, perspektywy itd.i na koniec nawet same w sobie wyniki w prywatnej firmie p. Sawickiego (do momentu oczywiscie checi jej sprzedazy)? podpowiem - żadne.

wiadomo, ze sam p. Sawicki tego nie robil i osobiscie sam kursu nie bedzie obnizal, ma od tego zapewne iles osob we free flat i one pod dyktando to robia.
To co on konkretnie robil to jest napisane w info i zasadniczo nie ma to zadnego znaczenia bo tylko podmiotowo sie sam ze soba pozamienial akcjami. kluczem jest to ze oficjalnie w komunikacie juz teraz powiedzial (wczesniej tylko byly sygnaly zamiarow), ze bedzie chcial miec wiecej akcji. a tak jak pisalem powyzej bylby skrajnie niepelnosprytny gdyby swojej wlasnej firmy akcje kupował drozej, jak z latwosci amoze taniutko kupic.
postaw sie w jego sytuacji, wolabys kupic za 4zl jedną akcje czy dwie, czy cztery?

nie ma co sie rozpisywac dalej, inne sygnaly juz tez byly puszczane w rynek.

teraz juz trzeba sie pogodzic z tym. gielda.

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.