Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
Unima 2000 działa w branży technologii teleinformatycznych projektując, dostarczając i integrując środowiska telekomunikacyjne i teleinformatyczne w przedsiębiorstwach.
Na wykresie o interwale miesięcznym można zaobserwować długoterminową formację klina, którą tworzy od góry przyspieszona linia trendu spadkowego. Wybicie z tej formacji górą dałoby całkiem dobry sygnał kupna.
Na wykresie dziennym widzimy, że kurs znajduje się już całkiem niedaleko linii spadkowej omówionej na poprzednim wykresie. Przełamanie jej i jednocześnie zaznaczonej strefy oporu, dałoby naprawdę ciekawy sygnał kupna. Jedynym problemem byłyby wtedy napotykane często kolejne strefy oporu, ale najpierw musi dojść do wybicie i od mocy tego wybicia będzie zależała jakość sygnału kupna.
Wykresy: http://comparic.pl/listings/analiza-na-zamowienie-dm-idm-i-unima-2000/