Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
Moja niekompetencja na Trakcji - buhahahaha. A to dobre : ))) A może jeszcze powiesz ,że to ja Hitlera do wojny namówiłem.
Co jeszcze wymyślisz nieudaczniku? Piszesz swoje bajki i pier-doły i tyle twojego.
W ogóle by mnie to nie obchodziło , ale nie mogę patrzyć na twoją zabawę (rozmowy sam ze sobą pod innymi nickami itp ) bo to jest forum, a nie jakiś czat i swoimi bredniami możesz wprowadzać w błąd nowicjuszy.
Oto mój post z Trakcji - choćby z wczoraj : )
https://www.bankier.pl/forum/temat_chodzik-ksiezycowy-minal-rok-kup-sfinksa-sprzedaj-trakcje,14031743.html