Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
zadalem niedawno pytanie na tym forum z czego firma splaci ponad 250 mln zobowiazan krotkich nikt nie odpowiedzial.Firma wyprzedala juz 50 mln majatku trwalegoz tego pamietam nieruchomosci.ktos musi sfinansowac reszte .Dopuszczanie do wysokosci zadluzenia powyzej kapitalu obrotowego netto zawsze jest chodzeniem na krawedzi dachu oby nie skonczylo sie fatalnie.Moim zdaniem ten prezes jest zlym menedżerem zeby nie powiedziec fatalnym.
Kiepskie przejecia za horendalne pieniadze ktore nic nie wniosly do firmy oprocz lekkiego wzr przychodow i i maksymalnie wydymanego zadluzenia.Prezes jest zagrozeniem dla tej firmy albo figurantem.