~abc

Z jednej strony strach wejść patrząc ile czasu notowania były zawieszone. ledwo udało się spółce opłacić animatora. z drugie strony ewidentne oszustwo poprzedniego zarządu. jak uda się odzyskać jaką cześć gotówki z tytułu posiadanych obligacji to kierunek jest znany.

jeśli nie to trzeba liczyć na bieżącą działalność. ile to jest warte samo bez obligacji ? sprawozdania są tak mało szczegółowe że nie można się z nich wiele dowiedzieć. jakies biuro swoje wyremontowali, kogoś zatrudnili, strona internetowa fajne, ale czy to jest warte PLN 1 mn ?

na plus działa też niski kurs. spekuła może tu zrobić cuda na kiju. ale weź potem zostań z akcjami na górce.

coś małego można dziabnąć, tak żeby spokojnie spać jak zawieszą czy upadnie.

nie takie gnioty dały zarobić.

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.