~slawek001

PS. Teoria książkowa podaje przykłady sufitów. W czasie 12-36 miesięcy po wybiciu z filiżanki kursy spółek latały od kilkuset do kilkutysięcy procent. .... proszę o dokładne opisanie tego zdania .... Ja tu właśnie widzę wybicie trwające około 24 miesięcy .... rozchodzi mi się o zachowania, chcę dobrać zachowanie do analizy jaką prowadzę .... jak na razie nic nie pasuje do tergo co wykonuje .... przeglądane analizy bazują na interwale czasowym dziennym lub krótszym .... Ja mam interwał czasowy miesięczny i tygodniowy właśnie ten przedział czasowy pasuje mi do obrotu wolumen.

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.