~pswowiec

TACY SZCEKACZE,UJADAJACE NIE POWIEM PSY BO MAM DWA I SA LEPSZE OD LUDZI :)ujadające stworzonka ostatnio na 01 cybaton widziałem ,nie wiem czy zdążyli zakupić jak zaczeło iść do góry ,ja brałem 20 dni temu ,ujadacze pewnie ujadają ,wczoraj mogłem popchnąć po 2 zeta ale nie zrobiłem tego,pójdzie w góre i nie wiem czy kółeczko dam rade zrobić ,psw czeka to samo a ujadajace żmijowate stworzenia niech kupują akcje pko bp lub kghmu licząc na dużą dywidendę :):)

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.