~fenix

Hawe wniesie do Mediatela spółkę Hawe Telekom, której wartość jest szacowana na 527 mln zł wartość mediatela będzie ostro up
ponad 20% mediatela ma magna06
magna jest też udziałowcem pc gurad którego akcje też drożeją
dodatkowo magna planuje wystąpić o 600ml odszkodowania od polkomtel i P4
dziś z kolei złożyli pozew o zapłatę 184mln od Emitel sp. z o.o.

bez tych ww aktywów wartość ksiegowa akcji według ostatniego raportu to ,47gr
tymczasem na bananowej stoją po 20gr

mega okazja

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.