~Hybybyy

...co tam zen na intakusie i mostostalu, tam troche rzadziej piszesz,....proponuję resplit 100 do 1 czyli z 80 milionów akcji będzie 800 tyś sztuk, przy tej cenie kapitalizacja 80 tyś zł, a uwzględniając free float na poziomie ok 20 % ( bo mimo przewalenia przez ostatni miesiąc ok 80 mln akcji czyli wszystkich jakie są, nie ma komunikatów o zmianach właścielskich więc kasa została wyprana poprzez akcje mewy ???) to mamy w obrocie ok 16 tyś złotych polskich, NO taki resplit mi się podoba, może wtedy spółdzielnia zdoła podźwignąć mewę ...!!!!

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.