~4,5%

Któryś oszołomiony pisał, ze istnieje tu jakieś wsparcie na 0,47? Gdzie ono? Może teraz raczy wychylić łeb z bagna w którym siedzi i odpowie? Ale nie o tym.

W jednym w wątków oznajmiłem, ze kurs Dependa rosnąc, zachował się przewrotnie. Przyczyna była oczywista, co zaznaczyłem: napalona ławica oszalałego leszcza rzuciła się na zakupy akcji i puściła pieniądze biorąc wszystko jak leci. Z tych pieniędzy jak wiecie, niewiele już pozostało. Zaznaczyłem wówczas, że zaskoczony zostałem takim rozwojem sprawy i ostrzegałem, że wskaźniki AT nadęły się do granic możliwości i aż ryczą o rychłej przecenie kwita. Przecena stała się faktem, zlot kursu w otchłań trwa już jakiś czas i jeszcze potoczy się długo, bo to, że konkretnej informacji o dopięciu formalności za oceanem nie będzie, jest tak pewne, jak 30 groli w przyszłym tygodniu.

Jeszcze się przypomnę.
4,5%

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.