~Bobo

Ciekaw jestem jak rynek odbierze tą informację. Moim zdaniem nawet najwięksi hejterzy WI i Wiśniewskiego muszą przyznać, że transakcja jest megakorzystna dla WISA.

Działający dom maklerski za 4 mln zł, płatne tylko jak dom będzie miał zyski

Inkubator z 8 mln dotacji za grosze.

Spółka pod TFI po kosztach.

Nie lubię chwalić dnia przed zachodem słońca, ale w ciągu roku dawne IGR zamieniło się z trupa w prawdziwą grupę inwestycyjno-finansową.

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.