~Ingvar

Dnia 2013-10-20 o godz. 23:07 ~wędrowny inwestor napisał(a):
> Mylisz się misiaczku w ocenianiu mnie. Gdyby I3D potrafiło
> znaleźć trzech-czterech STAŁYCH klientów, nawet niezbyt
> wielkich światowców, ale lokalnych takich jak Obrum, którzy
> dawaliby (każdy) 200 - 300 tys. złotych STAŁYCH
> miesięcznych dochodów to wtedy bym bardzo pochwalił. Nie
> potrzeba być na Nasdaku czy podbijać całego świata razem ze
> związkiem radzieckim.

To jest bardzo proste do zrobienia,
> banał. Bez tego to jest hazard a nie inwestowanie w spółkę.
> Bo to nie pojedyncze nawet spektakularne kontrakty jak ASP
> się liczą, ale ciągłość, w miarę stabilność w trendzie
> wzrostowym.


Po raz kolejny udowadniasz swój brak wiedzy o specyfice branży i o samej spółce. Spółka ma kilku stałych klientów, jak choćby Becker Warkop czy Saudi Aramco, którzy z chęcią wracają do współpracy z i3D przy realizacji kolejnych projektów. A specyfika tej branży jest taka, że rzadko kiedy to się przekłada na ciągłą współpracę rpozumianą dosłownie i stałe miesięczne przychody. Tu jest raczej projekt, który ma określony termin i wartość, po nim ewentualnie kolejny.
Także daremene te twe wysiłki i kolejna próba udowodnienia, że jest źle :)
Miłego dnia, frustracie! :)

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.