~Armator

Ale co zrobić !
A więc handel jest normalny tak więc kto wieży niech skupuje.
Co do tych co odpowiedzą na wezwanie to dostaną oni świstek kurierem od swojego domu maklerskiego i z tym świstkiem trzeba zaiwaniać to banku który prowadzi to wezwanie czyli w tym przypadku PKO BP .
Same zapisy czyli wolumen oddany toczy się całkowicie poza obrotem (znaczy się nie widzimy ile zostało oddane)
A na koniec wisienka na torcie.
Jeśli odpowiesz na wezwanie kasiore dostaniesz po 2 grudnia bo wtedy jest rozliczenie wezwania.
Generalnie żeby nie było że na coś naganiam.
Ale jak się dowiedziałem co tu napisałem to odpuściłem sobie.
Szkoda się szarpać tym bardziej że nie byłem na minusie.

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.