~men

ktos chciał sprzedac to sprzedał a tutaj wieksza ilosc to robi taki ruch i ten pakiet po 31 tak wyglada ze specjalnie zbił cene do 31 a jak ktos łyka za tyle kasy to tez chce zarobic chyba ze bedzie jakies nieciekawe info , jutro sie wyjasni ja do konca roku stawiałem okolice 40zł a biorac cene stopklatki to powinno byc wiecej nawet cena emisji nie powinna miec wpływu na kurs bo akcje beda zamrozone itd

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.