Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
Obroty mówią same za siebie nikt nie oddaje
Ogłosili NWZA bo na tydzień przed końcem skupu po 1,70 zorientowali się że nikt im nie chce oddać akcji, teraz będą próbować metodą opisaną w projektach uchwał na NWZA.
Wytrzymajcie jeszcze miesiąc dajcie to rozegrać zarządzającym z TFI. Ja osobiście nie wierzę żeby taki Sebastian Buczek, prezes zarządu, Quercus TFI dał się wydymać PZU