~portugal

09.10. Warszawa (PAP/GPW) - Autoryzacja obligacji spółki REMEDIS

Uchwała Nr 1180/2013
Zarządu Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie S.A.
z dnia 9 października 2013 r.
w sprawie autoryzacji na Catalyst
obligacji imiennych serii CZ1 i DC1 spółki REMEDIS S.A.

ő 1
Na podstawie ő 34 ust. 2 w zw. z ő 35 Zasad Działania Catalyst, Zarząd Giełdy postanawia o przyznaniu autoryzacji na Catalyst dla następujących obligacji imiennych spółki REMEDIS S.A., o wartości nominalnej 1 zł (jeden złoty) każda:
1) 2.363.892 (dwóch milionów trzystu sześćdziesięciu trzech tysięcy ośmiuset dziewięćdziesięciu dwóch) obligacji serii CZ1, o terminie wykupu 1 kwietnia 2014 r., oznaczanych przez Krajowy Depozyt Papierów Wartościowych S.A. kodem "PLREMDS00252", rejestrowanych w systemie informacyjnym Catalyst pod nazwą skróconą "REM0414",
2) 3.166.665 (trzech milionów stu sześćdziesięciu sześciu tysięcy sześciuset sześćdziesięciu pięciu) obligacji serii DC1, o terminie wykupu 7 lipca 2014 r., oznaczanych przez Krajowy Depozyt Papierów Wartościowych S.A. kodem "PLREMDS00260", rejestrowanych w systemie informacyjnym Catalyst pod nazwą skróconą "REM0714".
ő 2
Uchwała wchodzi w życie z dniem podjęcia.

kom pif/

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.