~spekulant 1973

Spodziewam się ostatniego info:
'....W nawiązaniu do komunikatu, ble ble ble....z przyczyn niezależnych od spółki.....ble, ble, ble ...."wykorzystując swobodę i bezprawie rynku NewConnect, któremu podwaliny położył betonowy łeb Sobolewski...." procedura uruchomienia linii kredytowej zostaje....... O wznowieniu czynności spółka będzie informować komunikatami bieżącymi.'

Jeżeli nie chodzi o kredyt to jaki ma sens wymyślać jakie będzie info i wklejać to kilka razy ?

Jeszcze raz w kleję chodz tutaj nie ma ciągu naszej w tedy rozmowy ale ty dobrze wiesz o co chodzi

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.