~sd

Dodam od siebie , że faktycznie spory rozwój musi czekać spółkę skoro wydadzą na inwestycje w latach 2013 - 2015 ponad 47 mln złotych - jak powiedział Prezes są to inwestycje w nowe technologie , w tym ew. zakup firmy inżynierskiej . Na koniec 2012 r. wartość maszyn i urządzeń wynosiła 89,5 mln złotych .

Pamiętajmy też , że wymiana akcji z ZM Inwest ma być z 10 % dyskontem dla obecnych akcjonariuszy Ropczyc .

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.