~s g

Raport EBI
typ raportu Raport bieżący
numer 48/2013
data dodania 2013-09-07 17:26:51
spółka STERGAMES
Zmiana stanu posiadania - przekroczenie progu 5%
Zarząd Spółki STERGAMES S.A. z siedzibą w Chorzowie, niniejszym informuje, iż w dniu 6 września 2013 roku w celach inwestycyjnych, realizując przyjętą strategię, nabył w transakcjach sesyjnych na rynku NewConnect łącznie 17.178 sztuk akcji spółki WEEDO S.A. za łączną kwotę 24.392,76 (słownie:dwadzieścia cztery tysiące trzysta dziewięćdziesiąt dwa złote i siedemdziesiąt sześć groszy), dające 17.178 głosów na walnym zgromadzeniu Spółki, co stanowi 0,36 % kapitału zakładowego Spółki oraz 0,36 % głosów na walnym zgromadzeniu.

Łącznie SterGames S.A. jest w posiadaniu 240.000 akcji Weedo S.A. co stanowi 5,06% kapitału zakładowego Spółki oraz 5.06% głosów na walnym zgromadzeniu.

Inwestycja została sfinansowana ze środków własnych Emitenta. Zarząd Spółki podaje niniejszą informację, gdyż dotyczy ona rozwoju Spółki i w ocenie Emitenta może mieć wpływ na osiągane wyniki finansowe, a suma zainwestowanego kapitału jest znacząca.

Podstawa prawna : §3 ust.2 pkt. 1 załącznika nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu "Informacje bieżące i okresowe przekazywane w alternatywnym systemie obrotu na rynku New Connect"

Osoby reprezentujące spółkę:

Piotr Międlar - Prezes Zarządu

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.