Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
Ford i Audioteka ogłosiły współpracę w ramach wspólnej promocji i dystrybucji audiobooków w 11 krajach. Polska firma znalazła się w gronie aplikacji dostępnych w systemie Ford SYNC AppLink, obok takich graczy jak Spotify, TomTom, czy Hotels.com
Audioteka zintegrowała swoje aplikacje (Android i iOS) z platformą Ford SYNC AppLink, dzięki czemu można nimi sterować bezpośrednio z deski rozdzielczej samochodu lub komendami głosowymi. Oznacza to, że podstawowe funkcje aplikacji Audioteki jak pobieranie i słuchanie audiobooków, ich przewijanie, cofanie i oczywiście automatyczne zakładki, mogą być obsługiwane przez interfejs deski rozdzielczej – wygodny i bezpieczny dla kierowcy. To pierwsza taka samochodowa aplikacja audiobookowa w Europie.
http://www.forbes.pl/audioteka-pojawi-sie-w-samochodach-forda,artykuly,161368,1,1.html