Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
Źle zrobiłeś, mogłeś poczekać i spokojnie sprzedać za jakiś czas za 50 gr bo to cena do osiągnięcia w najbliższym czasie, później wiele będzie zależeć od obietnic zarządu czy dotrzymają słowa i za wyemitowane akcje przejmą całego NDELA.
Po przekroczeniu progu 5% dwóch funduszy, zarząd będzie pod większą lupą jak do tej pory i wpadki takie jak ostatnio nie powinny już nastąpić.
Wydaję mi się, że jesteś nowym graczem na giełdzie i wpływ na Twoją decyzje miały osoby pokroju konjo albo osoba od braku 7 piętra :)