~insider

Pomimo momentami niejasnego języka Jan trafił w sedno. Od kliku kwartałów wyniki PCG są tajemnicą poliszynela i w momencie publikacji nie ma komu odebrać towaru. W ostatnim rajdzie jest jednak coś więcej. Pod wyniki gra była intensyfikowana na kilka dni przed publikacją. Teraz silnikiem wzrostów jest moim zdaniem niedoceniana, a czasem krytykowana decyzja o zawieszeniu/odstąpieniu od umowy pod Softnet. To dobra decyzja, która uchroni PCG przed niekończącym się programem nakładów inwestycyjnych. Pozostaję również przy opinii, że odkrycie fundamentalnie zdrowych wyników przez jastrzębie jest kwestią czasu. Nikogo nie namawiam do kupna, bo przy cenach po rajdzie do góry ryzyko technicznych korekt jest spore. To papier dla cierpliwych. Akumulacja w odpowiednim momencie i "na półkę".

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.