~Peszt

Ja nie wiem ile ma ING.. ale zastanowmy sie... raczej nikt kto nie byl w spolce i to bardzo mocno postawiony, nie zainwestowalby teraz w te akcje. Tylko ktos kto dokladnie zna sytuacje,mial wglad w dokumenty i wie co w trawie piszczy zaryzykuje i wykupi akcje po ponownym wprowadzeniu ich do obrotu.

Skoro nie daja nam akcji...boja sie zmiany struktury akcjonariatu...zaryzykuje ktos kto dobrze zna spolke...skoro sie boja to jest to ktos kto nie zyl w zgodzie z Wisniewskim...z tego co pamietam(moge sie mylic) ING nie lubilo sie z Wisniewskim i byli mocni w spolce:).

Wywalenie akcji moglo byc po to by poznij zamiast za klkanascie/kilkadziesiat gr kupowac akcje kupia po kilka gr... ale... to tylko moze moja teoria spiskowa..nic wiecej.

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.