~marcus

To i ja się wypowiem w tym temacie, skoro nawet Maciek zbulwersowany brakiem ruchu napisał ;)

Andrzeju właśnie kompletny brak informacji ze spółki jest informacją - jest cudowny wzrot przychodów, do tego stoi/stał straszak i ktoś malutkimi zleceniami zrzuca kurs do dołu no i wykazali na deser stratę netto :)

Na chłopski rozum to ma zmusić ludzi do oddawania papiera, kiedy zaczną zainteresowani zbierać. Spółka ma się lepiej niż wyśmienicie i zakładam, że skala działalności spółki w najbliższych 12-14 miesiącach zwiększy się 2-3 krotnie, osobiście bardziej obstawiam ten wariant z 3, ale co Ja tam moge wiedzieć ;)

benefit będzie konsolidował branże fitness w naszym kraju to i stąd padł rozkaz - nic nie ujawniać tylko pracować nad rozwojem :)

http://www.ekonomia24.pl/artykul/706205,937062-Rynek-jest-bardzo-rozdrobniony.html

Co do kursu do końca roku ruszy na bank, idzie hossa i nie zostawią tej spółki ulicy :)

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.