oze-energetyk

Na to wychodzi, że koś ma tego towaru trochę i puszcza do 0,80 gr za sztukę.

Tylko jeśli ktoś chce wyjść z większej ilości akcji to po co psuć rynek.

Można bez problemu znaleźć nabywcę zarówno na 50.000 jak i nawet na 100.000 akcji bez robienia niepotrzebnego zamieszania.

Wszystko jest tylko kwestią ceny i ilości akcji z jakiej ktoś chce wyjść.

Cierpliwych nie brakuje.

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.