Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
Dnia 2013-08-03 o godz. 21:28 ~omega napisał(a):
> to mnie Einsteinie oświeć bo pewnie tam byłeś i widziałeś
> he he
Pan alfa ci uprzejmie zworcil uwage na niestosownosc uzywania daty wybuchu Powstania Warszawskiego w polaczeniu z twoim idiotycznym inwestowaniem na gieldzie.
P.S. Data, ktora Pan alfa podal, to data bitwy pod Cedynia, ktora ma tyle samo wspolnego z fiaskiem finansowym CEDC co Powstanie Warszawskie. Ale nie wydaje mi sie abys mial wyczucie subtelnej ironii, jako ze do tego i edukacja i inteligencja jest brutalnie niezbedna.