Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
słoik,
przepisy mowia ze w ciagu 7 dni osoby zasiadajace w radzie nadzorczej musza podac info do GPW/KNF i spolki o stanie posiadania.
jesli chodzi o nieruchomosci to prezes powiedział mi, że posiadają listy intencyjne, ktore rownież musieli przedstawic w biznes planie.
te listy byly podpisane jakis czas temu i nie są wiąrzące wiec do konca nie wiemy jaki jest status.
ta żoliborska, ktora przynosi rocznie 19 mln PLN zysku jest bardzo blilsko ( tak zrozumialem) a ta z Mokotowa nie do konca.
caly czas pracują nad portfelem nieruchomosci bo kasy beda mieli sporo do zainwestowania i te 2 to i tak mało. jak sie któraś "wysypie" to beda szukac innej, z tym w obecnych czasach raczej nie bedzie problemem.
nie wiem czy wiecie ale nowa wiceprzewodniczaca rady nadzorczej jest wlascicielem agencji nieruchomosci.
przypadek?