~jazzy

Na walnym zarząd dostał solidny kredyt zaufania. W zasadzie obecnie mamy podowjenie ilości akcji po bardzo niskich cenach i zarząd sam zdecyduje do kogo to ostatecznie trafi. Pomysły mają konkretne i jest szansa że wykorzytają tę emisje z pożytkiem dla spółki. Wszytko zależy czy to zrobią i czy nie. Jak wywiażą się z obietnic to będzie ok i można liczyć na wzrosty, jeżeli jednak nie i była to kolejna zagrywka kosztem drobnych aby przejąc po kosztach kontrolę nad spółką, to dodruk tylu akcji, a tym samym rozwodnienie kapitału (co juz w zasadzie się stało, gdyz uchwały pzreszły) solidnie uderzy w ich - i tak już nieciekawą - wycenę.

Pozostaje jedynie czekać na konkrety, tj. komunikaty (mając nadzieję że sie pojawią) gdyż bez tego nie ma nawet czego komentować.

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.