~wieśniak

Szczęściarzy? Nie żartuj,wtopiłem na gpw w tym na gietku w ciagu kilku lat kupe kasy(ale nie wszystko co miałem) i zacząłem myśleć:dlaczego? Długo myślałem i uczyłem się. Wymyśliłem i troche się nauczyłem i teraz nieźle zarabiam na tej szulerni,chociaż czasami także trace(tne straty).GTC to jeden z moich ulubionych papierów:Jest tak nieprzewidywalny że paradoksalnie,dziecinnie prosto jest go rozszyfrować i zarabiać na nim.Pamiętaj o podstawowej dewizie: WOLNA kasa i luźny umysł to podstwawa. A co do GTC to rozumiem że średnią masz powyżej 12zeta, musisz więc zaczekać jeszcze troche ale spokojnie swoje powinieneś wyciągnąć.Ja nie gram/inwestuje na taki długi termin(wyleczyłem sie z tego).Z góry zakładam jaki zysk mnie zadowoli a straty ucinam jak najszybciej,powodzonka.

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.