Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
cytat
"są przesłanki dające możliwości dużych i gwałtownych wzrostow. ciężko znaleźć spółkę z podobnie dobrymi wskaźnikami.
c/wk - 0,2
To wyjątkowo mało, dla spółki która nie ma kłopotów, natomiast ma majątek i gotówke.
c/z - 0,9
Nie znalazłem spółki, która wykazuje większy zysk netto, niż jej kapitalizacja, a wartość księgowa robi teoretycznie w 4 lata.
To tylko wskaźniki, ale dodając rating AAA i niewielką liczbę akcji w ogóle (free float dzieli ja dodatkowa na pół) mala plynnosc i zaniżoną ocenę, wystarczy iskra i trochę gotówki, żeby wywołać euforię."